Dziś jest poniedziałek 08 sierpnia 2022 r. Godzina 09:59 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Pierwsze spotkanie liderów przejazdów rowerowych za nami!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Powiat Bydgoski we współpracy z N- Bike Academy w dniu 29 kwietnia br. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zorganizował spotkanie organizacyjne liderów grup, które zakwalifikowały się do projektu "Rowerem przez Powiat Bydgoski - najciekawsze trasy rowerowe" w ramach operacji pn. „Organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących walory turystyczne, przyrodnicze, ludzkie i historyczne Powiatu Bydgoskiego” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Spotkanie przeprowadził Prezes N- Bike Academy Norbert Łysiak. Przedstawił on główne założenia projektu wraz z najważniejszymi informacjami przydatnymi do przejazdów rowerowych m.in. pierwsza pomoc przedmedyczna oraz jak przygotować rower do jazdy. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali gadżety m.in. bidon, worek, bandame. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy reprezentował Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak, który wręczył uczestnikom dodatkowo gadżety promocyjne powiatu.

-Bardzo się cieszymy, że w tak krótkim czasie udało nam się zebrać wszystkich przedstawicieli poszczególnych gmin z terenu powiatu bydgoskiego. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej Witryny Facebook, gdzie publikować będziemy zmagania Naszych uczestników! Mamy nadzieję, że zainspirujemy rzesze ludzi do przesiadki na dwa kółka - powiedział Dyrektor WPKiS Andrzej Kubiak.

Data dodania 29 kwietnia 2022