Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 06:07 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Przejazdy rowerowe „Rowerem przez Powiat Bydgoski – najciekawsze trasy rowerowe” ZGŁOŚ SWOJĄ GRUPĘ!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy we współpracy z Klubem Sportowym N-Bike Academy organizują przejazdy rowerowe pn. „Rowerem przez Powiat Bydgoski – najciekawsze trasy rowerowe” w ramach operacji pn. „Organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących walory turystyczne, przyrodnicze, ludzkie i historyczne Powiatu Bydgoskiego” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem przejazdów jest m.in. promocja lokalnych zasobów ludzkich, historycznych, kulturalnych, przyrodniczych i turystycznych powiatu bydgoskiego, popularyzacja turystyki rowerowej, promocja zdrowego i aktywnego wypoczynku oraz działania ekologiczne na rzecz ochrony środowiska.  Serdecznie zachęcamy do utworzenia grupy 10-osobowej i zgłoszenia jej do naszego wydarzenia! Głównym zadaniem grup będzie wyznaczenie trasy rowerowej i jej pokonanie! Przejazdy rowerowe powinny odbyć się do dnia 8 maja. Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

Zgłoszeni do udziału w przejazdach rowerowych mogą być:
- mieszkańcy powiatu bydgoskiego
- grupa licząca min. 7 osób, max. 10 osób
- posiadacze rowerów

Kto może dokonywać zgłoszeń:
- Lider grupy

Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: kliknij TUTAJ do dnia 28 kwietnia 2022 r. do godz. 13:00.

Zakwalifikowane grupy do projektu będą zawiadamiane telefonicznie lub mailowo.

Dokumenty do pobrania:
Regulamin.pdf
Regulamin.doc

Więcej informacji u Organizatora N-Bike Academy tel. 694 846 646, e-mail: norbertlysiak@gmail.com, www.nbikeacademy.pl

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń! Po jednej grupie z danej gminy!

Data dodania 26 kwietnia 2022