Dziś jest piątek 01 lipca 2022 r. Godzina 01:18 Imieniny Bogusza, Haliny, Mariana

Spotkanie Kapituły Konkursowej związanej z wyborem "Wolontariusza Powiatu Bydgoskiego 2021”

zdjęcie                              zdjęcie                    zdjęcie
                              „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

W dniu 6 października 2021 r. w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyło się spotkanie Kapituły Konkursowej związanej z wyborem "Wolontariusza Powiatu Bydgoskiego 2021”. Organizowany w ramach operacji pn. „Organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących walory turystyczne, przyrodnicze, ludzkie i historyczne Powiatu Bydgoskiego” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Serdeczne podziękowania dla Pani Marleny Plebańskiej- Kaczor za pomoc i wsparcie podczas spotkania Kapituły. Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 16 października br. w Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Bydgoszczy. Kapituła obradowała pod przewodnictwem Dyrektora Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzeja Kubiaka w składzie Marlena Plebańska-Kaczor, Zenon Rydelski, Lechosław Brzozowski oraz Leszek Kuziak.

Data dodania 07 października 2021