Dziś jest piątek 01 lipca 2022 r. Godzina 01:08 Imieniny Bogusza, Haliny, Mariana

Ostatnie warsztaty fotograficzne powiatu bydgoskiego za nami!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

W dniu 12 czerwca br. w  Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Solcu Kujawskim odbyły się ostatnie warsztaty fotograficzne dla mieszkańców Powiatu Bydgoskiego. Organizowane  w ramach operacji pn. „Organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących walory turystyczne, przyrodnicze, ludzkie i historyczne Powiatu Bydgoskiego” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.  Organizatorem warsztatów jest Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy. Głównym tematem zajęć była analiza zrobionych zdjęć podczas trwających warsztatów i wybór prac na wystawę, która będzie zwieńczeniem projektu. Uczestnicy warsztatów mieli przyjemność gościć  Telewizje TVP3 Bydgoszcz, która zrobiła krótki reportaż dostępny TUTAJ. Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Niedźwiedzką Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Solcu Kujawskim  mieli możliwość obejrzenia wybranych prac, które będą przedstawione na uroczystej wystawie. Uczestniczy po części teoretycznej wyszli w teren na zajęcia praktyczne. Wykład poprowadził Pan Bogusław Dudziak (Prowadzący cykl 5-ciu spotkań, zajęć teoretycznych i praktycznych).

Data dodania 13 czerwca 2021