Dziś jest sobota 18 września 2021 r. Godzina 07:22 Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Dominika Szpojda kolejną zwyciężczynią Konkursu Fotograficznego "Zdjęcia miesiąca Czerwca"!

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagrody dla zwyciężczyni „Zdjęcia miesiąca  Czerwca 2021 Powiatu Bydgoskiego”. Organizatorem Konkursu jest Wydział Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy. Autorem zwycięskiego zdjęcia została Pani Dominika Szpojda z gminy Sicienko.  Komisja Konkursowa uznała, że zdjęcie to zasługuje na wyróżnienie.  Nagrodę wręczył Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.

Dziękujemy uczestnikom za wszystkie nadesłane zdjęcia, które w piękny sposób ukazują zaangażowanie i ciekawe pomysły ich autorów. Pamiętajmy o tym, że konkurs trwa przez cały rok.  Czekamy na kolejne zdjęcia! – powiedział Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.powiat.bydgoski.pl, Witrynie Facebook oraz pod numerem tel. 52 5835443.

Zdjęcie miesiąca Czerwca 2021 Powiatu Bydgoskiego, Urok miejscowości Witoldowo , fot. Dominika Szpojda

Data dodania 17 sierpnia 2021