Dziś jest wtorek 05 lipca 2022 r. Godzina 02:39 Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Gmina Sicienko zakończyła prace konserwatorskie w Mochle

Zakończył się etap I remontu konserwatorskiego budynku komunalnego w miejscowości Mochle. Na realizację tego zadania gmina Sicienko otrzymała ze środków budżetu Powiatu Bydgoskiego dotację w wysokości 45.000 zł. Całkowita wartość zrealizowanego zadania wynosiła 360.609,32 zł.  Celem inwestycji była wymiana pokrycia dachu wraz z wymianą  orynnowania i otynkowania kominów. Dodatkowo w ramach tego zadania zostały wykonane prace dekarskie na wieży oraz prace związane z konserwacją elewacji i stolarki okiennej tej wieży. Przeprowadzone prace remontowe przyczyniły się do przywrócenia poprzedniego stanu budynku, a zarazem bezpiecznego miejsca dla rodzin, które tam mieszkają.

Przed konserwacją:

Po konserwacji: