Dziś jest wtorek 05 lipca 2022 r. Godzina 01:34 Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Szafa organowa z prospektem we Wtelnie już po renowacji konserwatorskiej!

Parafia św. Michała Archanioła Diecezja Bydgoska we Wtelnie otrzymała z Powiatu Bydgoskiego dotacje w wysokości 50 tyś zł na przeprowadzenie konserwacji szafy organowej z prospektem. Był to już drugi etap prac, podczas których przywrócono pełnie walorów estetycznych i funkcjonalnych. Wykonana została m.in. rekonstrukcja złoceń i srebrzeń oraz zabezpieczenie powierzchni srebrzonych przed korozją.

Data dodania 06 października 2021