Dziś jest sobota 18 września 2021 r. Godzina 07:32 Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Zakończony II etap prac konserwatorskich restauratorskich wnętrza kościoła pw. Niepokalanego Poczęcie NMP w Kozielcu

Właśnie dobiegł końca II etap prac konserwatorskich i restauratorskich wnętrza kościoła pw. Niepokalanego Poczęcie NMP w Kozielcu. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Powiatu Bydgoskiego w wysokości 25 tysięcy złotych i objęło prace konserwatorskie i restauratorskie na stropie i elementach wystroju wnętrza kościoła. W wyniku prac przywrócono historyczną kompozycję kolorystyczną oraz zabezpieczono zabytek przed dalszą destrukcją.

Przed konserwacją:

Po konserwacji: