Dziś jest czwartek 20 stycznia 2022 r. Godzina 02:18 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Dotacje na prace konserwatorskie i restauratorskie w 2021 r. przyznane!

Uchwałą nr 183/XVIII/21 Rady Powiatu Bydgoskiego z dnia 17 lutego 2021 r. zostały udzielone już kolejny rok z rzędu dotacje na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, położonych na obszarze Powiatu Bydgoskiego.
W 2021 roku wsparcie  na przeprowadzenie prac konserwatorskich otrzymało aż 10 Podmiotów  z terenu powiatu bydgoskiego. Łączna pula środków przeznaczonych na ten cel wyniesie w tym roku 395.000 zł.

Treść uchwały pdf

Treść uchwały