Dziś jest wtorek 02 marca 2021 r. Godzina 12:45 Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Kolejne zakupu w ramach projektu!

W ramach realizacji projektu „Rozwój bazy kształcenia zawodowego w powiecie bydgoskim” zakupiono sprzęt dla uczniów kształcących się w zawodzie mechanik.

Zakupiono:
- pionowe centrum obróbcze
- tokarka CNC
- szlifierka do płaszczyzna z cyfrowym wyświetlaczem

Łączny koszt sprzętu  to 226 965,00 zł , z czego dofinansowanie z EFRR to  192 920,25 zł.

Sprzęt został zakupiony w ramach projektu Rozwój bazy kształcenia zawodowego w powiecie bydgoskim”,  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data dodania 23 lutego 2021