Dziś jest piątek 15 stycznia 2021 r. Godzina 18:12 Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Kolejne zakupy w ramach projektu!

W ramach realizacji projektu „Rozwój bazy kształcenia zawodowego w powiecie bydgoskim” zakupiono sprzęt dla uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, technik informatyk, technik logistyk.

Dla uczniów zakupiono m.in:
Klucz pneumatyczny
- Wózki narzędziowe
- Tester diagnostyczny
- Kamerę inspekcyjną
- Monitory interaktywne
- Projektory multimedialne

Sprzęt został zakupiony w ramach projektu Rozwój bazy kształcenia zawodowego w powiecie bydgoskim”,  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data dodania 03 grudnia 2020