Dziś jest piątek 05 czerwca 2020 r. Godzina 08:01 Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Umowa o dofinansowanie projektu podpisana!

W dniu 17 kwietnia br. pomiędzy Powiatem Bydgoskim a Zarządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego pełniącym funkcję Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 została podpisana umowa o dofinansowanie projektu „Rozwój bazy kształcenia zawodowego w powiecie bydgoskim”.

Całkowita planowana wartość projektu wynosi 4 113 615,24. Na realizację projektu uzyskaliśmy dotację ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. w wysokości 3 272 722,54 , wkład własny Powiatu Bydgoskiego wyniesie 840 892,70 zł.

Data dodania 22 kwietnia 2020