Dziś jest wtorek 25 stycznia 2022 r. Godzina 20:13 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Rozpoczęcie II naboru wniosków o przyznanie osobie niepełnosprawnej jednorazowych środków na podjęcie działaności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej ze środków PFRON dla mieszkańców powiatu bydgoskiego.

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy zaprasza do składania wniosków o przyznanie osobie niepełnosprawnej jednorazowych środków na podjęcie działaności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla osób z niepełnosprawnością, zameldowanych na pobyt stały lub czasowy na terenie Powiatu Bydgoskiego, ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wnioski będa przyjmowane od dnia 5 sierpnia do dnia 13 sierpnia 2021r., lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków.

Wysokość dotacji - do 40.000,00 zł.

Przed przystąpieniem do naboru prosimy o zapoznanie się z Kryteriami przyznawania osobie niepełnosprawnej jednorazowych środków z PFRON na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej.

Szczegółowe informacje oraz komplet dokumentów do pobrania.

Limit pozostałych środków na ww. zadanie wynosi 80.000,00 zł.

Wnioski należy wysłać pocztą na adres Urzędu bądź pozostawić w skrzynce podawczej przy wejściu głównym.

[źródło: bydgoszcz.praca.gov.pl]

Data dodania 06 sierpnia 2021