Dziś jest wtorek 25 stycznia 2022 r. Godzina 22:13 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

PUP rozpoczyna III nabór na staże w 2021 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, że w dniach od 22 lipca do 9 sierpnia 2021 roku prowadzony będzie nabór wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych.

W ramach III konkursu w 2021 roku staże współfinansowane będą ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.Na staż mogą zostać skierowane wyłącznie osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP Bydgoszcz spełniające kryteria powyższego programu. Szczegółowe informacje zawarte są w zasadach organizowania oraz odbywania stażu w 2021 roku, prosimy o zapoznanie się z nimi przed przystąpieniem do naboru.

W 2021 roku koszty badań lekarskich przed rozpoczęciem stażu pokrywane będą przez Organizatora stażu.

Komplet dokumentów potrzebny do sporządzenia prawidłowo wniosku o skierowanie bezrobotnych do odbycia stażu.

W związku z utrzymującym się zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Sars-CoV-2, wnioski o skierowanie bezrobotnych do odbycia stażu można dostarczać w następujący sposób:
  1. osobiście - pozostawiając je w przeznaczonej do tego zamkniętej skrzynce podawczej znajdującej się przy wejściu głównym lub na stanowisku informacji na sali obsługi;
  2. pocztą tradycyjną na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy; ul. Toruńska 147; 85-950 Bydgoszcz.
Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane!

[źródło: bydgoszcz.praca.gov.pl]

Data dodania 28 lipca 2021