Dziś jest wtorek 25 stycznia 2022 r. Godzina 20:30 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

4 czerwca 2021 r. - PUP nieczynny

Informujemy, że w zamian za święto przypadające w sobotę będącą dniem wolnym od pracy (1 maja 2021 r.) piątek 4 czerwca 2021 r. został wyznaczony jako dzień wolny od pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy. W wyżej wskazanym dniu Urząd oraz Lokalny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny w Koronowie będą zamknięte.

[źródło: bydgoszcz.praca.gov.pl]

Data dodania 21 maja 2021