Dziś jest niedziela 11 kwietnia 2021 r. Godzina 20:56 Imieniny Filipa, Izoldy, Leona

Rozpoczęcie realizacji prac interwencyjnych w 2021 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy 8 marca 2021 roku rozpoczyna nabór wniosków o skierowanie osób bezrobotnych do wykonywania pracy w ramach prac interwencyjnych. Pracodawca, który zorganizuje osobom bezrobotnym prace interwencyjne przez okres 6 miesięcy otrzyma co miesiąc zwrot części kosztów poniesionych na:
- wynagrodzenia (tj. 1.200,00 zł),
- składki na ubezpieczenie społeczne, tj. emerytalna, rentowa, wypadkowa (od kwoty 1.200,00 zł).
Po zakończeniu prac interwencyjnych Pracodawca zobowiązany jest do zatrudnienia bezrobotnego przez okres 3 miesięcy.

Wnioski będą przyjmowane od 8.03.2021r. do 26.03.2021r. lub do wyczerpania limitu 50 miejsc!
Wnioski złożone w ramach zawodów deficytowych nie będą realizowane.

Komplet dokumentów niezbędnych do sporządzenia wniosku o realizację prac interwencyjnych.

W związku z utrzymującym się zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Sars-CoV-2, dokumenty do Urzędu można dostarczać w następujący sposób:
1. Osobiście - pozostawiając je w przeznaczonej do tego zamkniętej skrzynce podawczej znajdującej się przy wejściu głównym lub na stanowisku informacji na sali obsługi.
2. Pocztą tradycyjną na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy; ul. Toruńska 147; 85-950 Bydgoszcz

Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.

Powiatowy Urząd Pracy serdecznie zaprasza  Pracodawców i Przedsiębiorców do współpracy!

[mat. bydgoszcz.praca.gov.pl]

Data dodania 11 marca 2021