Dziś jest czwartek 29 października 2020 r. Godzina 02:49 Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

Środki na własną działalność gospodarczą

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy z dniem 05.10.2020r. wznawia nabór wniosków o przyznanie osobie bezrobotnej środków na podjęcie działalności gospodarczej.

UWAGA:
W związku z utrzymującym się zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Sars-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Urzędu, bezpośrednia obsługa klientów odbywa się w ograniczonym zakresie.

W związku z powyższym procedury przyjmowania wniosków będą odbywały się w następujący sposób:
 - do złożenia wniosku klienci wpuszczani są pojedynczo (w przypadku złożenia wniosku
   wraz z małżonkiem) po wcześniejszym umówieniu terminu telefonicznie,
- prosimy nie przychodzić z dziećmi,
- przypominamy o obowiązującym nakazie zakrywania ust i nosa oraz nakazie
  zachowywania bezpiecznego (min. 2 m) odstępu od innych osób.

Maksymalna kwota dotacji wynosi 25.000,00 zł.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad przyznawania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz komplet dokumentów potrzebny do sporządzenia prawidłowo wniosku.

[Mat. bydgoszcz.praca.gov.pl]

Data dodania 07 października 2020