Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 21:46 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców samozatrudnionych.

Na podstawie art. 15zzc ustawy o szczegółowych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2020 poz. 374 z późn. zm.),
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców samozatrudnionych.

Wnioski należy składać w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia naboru (tj. od 08 czerwca do 22 czerwca 2020 r.). Wnioski złożone poza terminem naboru nie będą rozpatrywane.

UWAGA: ZA DATĘ ZŁOŻENIA WNIOSKU UWAŻA SIĘ DATĘ WPŁYWU WNIOSKU DO POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W BYDGOSZCZY.

Aby przyspieszyć realizację wniosków prosimy Państwa o przesyłanie dokumentów za pośrednictwem strony MRPiPS, czyli przez stronę: praca.gov.pl (PSZ-DKWP).
link: https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup#/inneSprawy/listaDokumentow?dest=TARCZA

Przed wysłaniem proszę o weryfikację kompletu dokumentów, czyli:
  1. Wniosek o udzielenie dofinansowania
     - Załącznik nr 1 do wniosku –formularz pomocy publicznej
    2. Umowę podpisaną przez osoby wskazane do reprezentacji  w KRS lub CEiDG lub za pomocą  usługi ePUAP

(UWAGA - Jeżeli ePUAP nie działa w obsługiwanej przez Państwa przeglądarce internetowej prosimy o dokonanie jej aktualizacji lub użycie innej przeglądarki internetowej).

W wyjątkowych sytuacjach komplet dokumentów (wraz z podpisaną umową w dwóch egzemplarzach) można dostarczyć za pośrednictwem poczty lub osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wrzucając do skrzynki wystawionej w drzwiach Urzędu przy wejściu głównym - w godzinach pracy Urzędu od 7:00 do 15:00 :
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
ul. Toruńska 147
tel. 52 36 04 387

Komplet dokumentów https://bydgoszcz.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/dofinansowanie

[źródło: bydgoszcz.praca.gov.pl]

Data dodania 10 czerwca 2020