Dziś jest piątek 05 czerwca 2020 r. Godzina 07:33 Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Komunikat dla Przedsiębiorców ubiegających się o uzyskanie 5 tys. zł pożyczki z Funduszu Pracy.

Szanowni Państwo,

Według stanu na 7 maja br.:

- wpłynęło ponad 15.200 wniosków,
- do dziś wypłacono 1.400 pożyczek,
- do końca tygodnia zostaną rozpatrzone wszystkie wnioski złożone między 1 a 15 kwietnia,

Wnioski są rozpatrywane wg. kolejności wpływu. Wnioski przyjmujemy poprzez portal praca.gov.pl oraz w formie papierowej; składane do skrzynki podawczej w urzędzie oraz przesyłane tradycyjną pocztą. Wnioski papierowe muszą zostać wprowadzone do systemu ręcznie, dlatego nie ma możliwości określenia aktualnego stanu poszczególnych wniosków.

Uprzejmie prosimy o ograniczenie pytań kierowanych do Powiatowego Urzędu Pracy na temat wniosków oraz etapu ich realizacji.

Cały nasz wysiłek koncentrujemy na rozpatrywaniu wniosków i podpisywaniu umów z przedsiębiorcami, aby jak najszybciej udzielić Państwu wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące wytycznych obowiązujących dla poszczególnych form wsparcia oraz wzory wniosków i umów, dostępne są na stronie https://psz.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza

Elektroniczne formularze wniosków dostępne są na stronie https://www.praca.gov.pl

Wnioski, które nie zawierają błędów na bieżąco przekazywane są do realizacji.
W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości - pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy kontaktuje się telefonicznie z Pracodawcą.

Dziękujemy za zrozumienie.

[mat. bydgoszcz.praca.gov.pl]