Dziś jest sobota 06 czerwca 2020 r. Godzina 11:53 Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Dane kontaktowe do pracowników powiatowych

W poniższym pliku znajdują się dane kontaktowe do pracowników powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy, którzy będą udzielali informacji na temat wsparcia wprowadzanego Ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374, z późn. zm.).

[źródło: bydgoszcz.praca.gov.pl]

Data dodania 20 kwietnia 2020