Dziś jest wtorek 02 marca 2021 r. Godzina 11:57 Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Środki ochrony indywidualnej dla podmiotów leczniczych w Regionie.

Możliwość skorzystania ze wsparcia dla POZ z terenu powiatu bydgoskiego - do końca lutego!!!
Projekt pt. „Ograniczenie negatywnych skutków COVID - 19 poprzez działania profilaktyczne i zabezpieczające skierowane do służb medycznych” dotyczy m.in. zakupu i dystrybucji środków ochrony indywidualnej (śoi) w postaci: jednorazowych masek chirurgicznych, masek FFP2/FFP3, rękawiczek, fartuchów barierowych, kombinezonów ochronnych.  Wymienione środki ochrony indywidualnej przeznaczone są dla podmiotów leczniczych (m.in. POZ, AOS) działających w publicznym systemie ochrony zdrowia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wsparcie umożliwi pracę małych jednostek w okresie epidemii zapewniając nieprzerwany dostęp do usług medycznych, zapewniając bezpieczeństwo funkcjonowania personelu medycznego.

Szczegółowe informacje na :

Data dodania 18 lutego 2021