Dziś jest sobota 26 listopada 2022 r. Godzina 11:08 Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Ministerstwo Klimatu poprawia wzór oświadczenia o tanim prądzie 79 groszy/kWh [Nowy wzór]

Ministerstwo Klimatu poprawia wzór oświadczenia o maksymalnej cenie prądu 79 groszy/kWh. Nowy wzór czeka na publikację w Dzienniku Ustaw. Przedsiębiorcy, szpitale, szkoły, przedszkola, gminy muszą złożyć dostawcom prądu oświadczenie do 30 listopada 2022 r. Można to zrobić także przez Internet.

Więcej informacji kliknij TUTAJ

Data dodania 17 listopada 2022