Dziś jest poniedziałek 16 grudnia 2019 r. Godzina 09:27 Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Umowa na wykonanie robót budowlanych

Projekt ,,Rozbudowa ciągu dróg powiatowych nr 1525C i 1526C polegająca na budowie ścieżki rowerowej na odcinku od Samociążka do Bożenkowa w ramach zadania ,,Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż dróg 1525C, 1526C i 244’’.

3 października 2019r. Powiat Bydgoski reprezentowany przez Zarząd Powiatu podpisał umowę na wykonanie robót budowlanych oraz na nadzór inwestorski zadania inwestycyjnego pn. ,,Rozbudowa ciągu dróg powiatowych nr 1525C i 1526C polegająca na budowie ścieżki rowerowej na odcinku od Samociążka do Bożenkowa w ramach zadania ,,Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż dróg 1525C, 1526C i 244’’
Wykonawcą robót budowlanych związanych z realizacją zadania będzie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne KOMPLEKS-BUD Tadeusz Radwan, a nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi będzie sprawował Pan Roman Meger.
Planowany zakres prac budowlanych będzie obejmował min. :
• rozbiórkę istniejących ogrodzeń
• remont przepustu pod zjazdem indywidualnym
• budowę konstrukcji inżynierskiej dla nasypu nad Kotomierzycą
• przebudowę oświetlenia w m. Bożenkowo (słup)
• budowę zjazdów o nawierzchni bitumicznej
• budowę zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej
• budowę chodnika z kostki betonowej
• budowę drogi rowerowej o nawierzchni bitumicznej
• budowę poboczy gruntowych
• remont rowów drogowych trapezowych
• wykonanie zieleni w postaci trawników

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data dodania 08 października 2019