Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 13:09 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Ostrzeżenie meteorologiczne o przymrozkach 11-12.04.2022

Zjawisko: Przymrozki

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy wszystkich powiatów.

Ważność: od godz. 23:00 dnia 11.04.2022r do godz. 08:00 dnia 12.04.2022r.

Przebieg: Na przeważającym obszarze prognozowany jest spadek temperatury powietrza od -3°C do -1°C, przy gruncie do -5°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Mariusz Pilipczuk

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 26.

Data dodania 11 kwietnia 2022