Dziś jest czwartek 20 stycznia 2022 r. Godzina 03:08 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Ostrzeżenie meteorologiczne o intensywnych opadach deszczu 30-31.08 br.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: intensywne opady deszczu

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 17:00 dnia 30.08.2021r. do godz. 14:00 dnia 31.08.2021r.

Przebieg: prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana całkowita wysokość opadu od 15 mm do 35 mm, lokalnie 45 mm.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Uwagi: brak