Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 23:56 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Ostrzeżenie meteorologiczne o upałach 29-30.06.2021 r.

Zjawisko: upały

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski i wąbrzeski.

Ważność: od godz. 11:00 dnia 29.06.2021 do godz. 20:00 dnia 30.06.2021 r.

Przebieg: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 31°C. Temperatura minimalna w nocy od 15°C do 17°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: brak.

Dyżurny synoptyk:   Sławomir Guzek

Źródło informacji:    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie zbiorczo nr 88.

Data dodania 28 czerwca 2021