Dziś jest wtorek 25 stycznia 2022 r. Godzina 22:24 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem 01.06.2021 r.

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: Dotyczy powiatów: aleksandrowski, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, mogileński, nakielski, radziejowski, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski i żniński.

Ważność: od godz. 12:00 dnia 01.06.2021 do godz. 23:00 dnia 01.06.2021

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 20 mm do 30 mm. Porywy wiatru do 65 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie nr 77.

Data dodania 01 czerwca 2021