Dziś jest czwartek 20 stycznia 2022 r. Godzina 03:15 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem 21.05.2021 r.

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko – dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, nakielski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski.

Ważność: od godz. 14:00 dnia 21.05.2021 do godz. 22:00 dnia 21.05.2021

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do 20 mm, oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Michał Szewczyk

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 21 maja 2021