Dziś jest czwartek 20 stycznia 2022 r. Godzina 02:59 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Ostrzeżenie meteorologiczne o silnym deszczu z burzami 18.05.br.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Silny deszcz z burzami

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 07:27 dnia 18.05.2021 do godz. 12:00 dnia 18.05.2021

Przebieg: Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym. Wysokość opadu miejscami od 25 mm do 35 mm. W ciągu dnia opadom towarzyszyć mogą burze z porywami wiatru do 75 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 18 maja 2021