Dziś jest wtorek 25 stycznia 2022 r. Godzina 22:21 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Ostrzeżenie meteorologiczne burze z gradem 14.05.2021 r.

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, Toruń, toruński, wąbrzeski, Włocławek, włocławski i żniński.

Ważność: od godz. 14:00 dnia 14.05.2021 do godz. 22:00 dnia 14.05.2021

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu. Prognozowana wysokość opadu od 15 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm. Porywy wiatru do 65 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 14 maja 2021