Dziś jest czwartek 20 stycznia 2022 r. Godzina 04:10 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

KOMUNIKAT O PLANOWANYCH ĆWICZENIACH RENEGADE – SAREX 21 w dniach 17-21 maja 2021 r.

(UWAGA ĆWICZENIA!!!)
O PLANOWANYCH ĆWICZENIACH RENEGADE – SAREX 21
w dniach 17-21 maja 2021 r.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy informuje, że w dniach 17-21 maja 2021 roku odbędą się ćwiczenia RENEGADE – SAREX 21 z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności.

Nadany zostanie sygnał alarmowy - włączenie syren:
- ogłoszenie alarmu – dźwięk modulowany przez okres trzech minut
- odwołanie alarmu – dźwięk ciągły przez okres trzech minut

dotyczący zagrożenia z powietrza we wszystkich Gminach Powiatu Bydgoskiego:

- Koronowo;

- Solec Kujawski;