Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 21:19 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ostrzeżenie meteorologiczne silny deszcz z burzami

Zjawisko: Silny deszcz z burzami/1

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: powiaty: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, radziejowski, rypiński, Toruń, toruński, wąbrzeski, Włocławek, włocławski i żniński.

Ważność: od godz. 09:00 dnia 29.06.2020 do godz. 21:00 dnia 29.06.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami do 30 mm.
W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 70 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska:80%.

Uwagi: brak.

Dyżurny synoptyk: Agata Wojtkiewicz

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.
ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 71.

Data dodania 29 czerwca 2020