Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 20:20 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem dn. 26.06.2020r.

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: aleksandrowski, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, Włocławek, włocławski, żniński

Ważność: od godz. 14:00 dnia 26.06.2020 do godz. 21:00 dnia 26.06.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska:80%.

Uwagi: brak.

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Metrologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 65.

Data dodania 26 czerwca 2020