Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 20:49 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: aleksandrowski, bydgoski, Bydgoszcz, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, sępoleński, Toruń, toruński, Włocławek, włocławski i żniński.

Ważność: od godz. 14:00 dnia 25.06.2020 do godz. 22:00 dnia 25.06.2020

Przebieg: Obserwuje się i prognozuje dalsze występowanie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h. Lokalnie grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska:80%.

Uwagi: brak.

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Metrologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 64