Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 20:41 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem!

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 2

Obszar: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński.

Ważność: od godz. 11:00 dnia 19.06.2020 do godz. 24:00 dnia 19.06.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 50 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 52.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Data dodania 19 czerwca 2020