Dziś jest piątek 18 czerwca 2021 r. Godzina 06:40 Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: powiaty: wszystkie powiaty województwa Kujawsko - Pomorskiego

Ważność: od godz. 05:30 dnia 18.06.2020 do godz. 21:00 dnia 18.06.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h.
Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Uwagi: brak.

Dyżurny synoptyk: Anna Zielińska-Szefka

Źródło informacji: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzeżenie     meteorologiczne zbiorczo nr 51.

Data dodania 18 czerwca 2020