Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 22:11 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: województwo Kujawsko – Pomorskie, dotyczy wszystkich powiatów.

Ważność: od godz. 11:00 dnia 25.05.2020r. do godz. 22:00 dnia 25.05.2020r.

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: brak.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni