Dziś jest piątek 05 czerwca 2020 r. Godzina 08:15 Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Ostrzeżenie meteorologiczne o opadach śniegu

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: opady śniegu

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: Dotyczy powiatów: bydgoski, Bydgoszcz, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski i żniński

Ważność: od godz. 21:00 dnia 11.05.2020 do godz. 04:00 dnia 12.05.2020

Przebieg:  Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej miejscami do 5 cm. Jednoczesny spadek temperatury przy gruncie do -1°C spowoduje lokalnie oblodzenie nawierzchni dróg. Ślisko!

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Uwagi: brak