Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 08:33 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Opiniowanie projektu Programu Wspólpracy Powiatu z ngo na 2021 rok

W dniach  17 września do 5 października 2020 r. zostały przeprowadzone konsultacje projektu Programu Współpracy Powiatu Bydgoskiego z organizacjami pozarządowymi.
W dniu 5 października 2020 r. członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego pozytywnie zaopiniowali projekt Programu Współpracy Powiatu Bydgoskiego z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok.
Zaopiniowany przez Zarząd Powiatu projekt zostanie przedłożony Radzie Powiatu Bydgoskiego na najbliższej sesji.

Data dodania 08 października 2020