Dziś jest wtorek 25 czerwca 2019 r. Godzina 10:22 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Powiatowa Rada IV kadencji powołana

W środę 5 czerwca 2019 r. Zarząd Powiatu Bydgoskiego powołał Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego IV kadencji 2019-2022 w osobach:

1)  Elżbieta Wysocka – Przedstawiciel Rady Powiatu Bydgoskiego,
  2)  Romuald Góralczyk – Przedstawiciel Rady Powiatu Bydgoskiego,
  3)  Bashar Al-Shaer – Przedstawiciel Zarządu Powiatu Bydgoskiego,
  4)  Andrzej Kubiak – Przedstawiciel Zarządu Powiatu Bydgoskiego,
  5)  Adam Brzozowski – Przedstawiciel Chorągwi Kujawsko – Pomorskiej Związku Harcerstwa Polskiego Dom Harcerza w Solcu Kujawskim,
  6)  Anna Jakubczak – Przedstawiciel Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic,
  7)  Zbigniew Karnas – Przedstawiciel Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czapla” Białe Błota,
  8)  Grzegorz Kruk – Przedstawiciel Ligi Obrony Kraju,
  9)  Leszek Kuziak – Przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania „Trzy Doliny”,
10)  Andrzej Probant – Przedstawiciel Koronowskiego Stowarzyszenia Rozwoju Turystyki „Szczęśliwa Dolina”,
11)  Magdalena Zuehlke – Przedstawiciel Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Przyłęk.

Nowym Radnym życzymy owocnej pracy i zadowolenia z wykonywanych obowiązków.

TREŚĆ UCHWAŁY

Data dodania 12 czerwca 2019