Dziś jest niedziela 22 maja 2022 r. Godzina 04:08 Imieniny Emila, Neleny, Romy

Zaproszenie na bezpłatny wykład on-line " Mediacja jako forma rozstrzygnięcia konfliktu"

Powiat Bydgoski wraz z Bydgoskim Stowarzyszeniem Pomocy Prawnej ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatny wykład on-line dotyczący mediacji jako formy rozstrzygnięcia konfliktu.

Wykład odbędzie się 22 grudnia (środa) 2021 r. o godz. 14:00 na Witrynie Facebook "Nieodpłatna Pomoc Prawna w powiecie bydgoskim". Wykład przygotowali adw. Alicja Jarzemska, adw. Maciej Adamowicz oraz adw. Karolina Wilamowska.

Uwaga! Po wykładzie zostaną przeprowadzone bezpłatne konsultacje prawne. Rozpoczną się po zakończeniu wykładu i trwać będą przez godzinę. Porady  będzie  można uzyskać dzwoniąc pod numer 608-267-029.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Data dodania 22 grudnia 2021