Dziś jest niedziela 22 maja 2022 r. Godzina 02:43 Imieniny Emila, Neleny, Romy

Zaproszenie na bezpłatny wykład on-line "Administracyjno-prawne aspekty sprzedaży i nadużywania alkoholu”

Powiat Bydgoski wraz z Bydgoskim Stowarzyszeniem Pomocy Prawnej ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatny wykład on-line dotyczący administracyjno-prawnych aspektów sprzedaży i nadużywania alkoholu.

Wykład odbędzie się 15 grudnia (środa) 2021 r. o godz. 14:00 na Witrynie Facebook "Nieodpłatna Pomoc Prawna w powiecie bydgoskim". Wykład przeprowadzą: adw. Alicja Jarzemska i dr Adam Dudziak.

Uwaga! Po wykładzie zostaną przeprowadzone bezpłatne konsultacje prawne. Rozpoczną się po zakończeniu wykładu i trwać będą przez godzinę. Porady  będzie  można uzyskać dzwoniąc pod numer 608-267-029.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Data dodania 13 grudnia 2021