Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 06:48 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Bezpłatny wykład online na temat alimentów!

Zapraszamy Państwa na wykład, podczas którego prawnicy przedstawią Państwu kompendium wiedzy dotyczące alimentów. Wykład odbędzie się online na witrynie Facebook Fanpage Powiatu Bydgoskiego  dnia 21 września (poniedziałek) 2020 r. o godzinie 13:00.

- Masz wątpliwości jak prawidłowo powinien wyglądać pozew o alimenty?
- Kiedy warto złożyć pozew o zaspokojenie potrzeb rodziny?
- Czy alimenty należą się również na małżonka albo rodziców?
 BĄDŹ KONIECZNIE Z NAMI!

Po wykładzie odbędzie się indywidualne doradztwo prawne, podczas którego będą mogli Państwo uzyskać bezpłatną  poradę w indywidualnych sprawach.
Wykład poprowadzą  adw. Alicja Jarzemska, adw. Maciej Adamowicz i mgr Natalia Pieniek – Gniadek.

Data dodania 18 września 2020