Dziś jest sobota 06 czerwca 2020 r. Godzina 12:35 Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Serdecznie zapraszamy na kolejny cykl wykładów dotyczącego Tarczy Antykryzysowej 3.0

Serdecznie zapraszamy na kolejny cykl wykładów online na temat "Tarczy Antykryzysowej 3.0".
Wykład poprowadzi radca prawny Paweł Domański z Bydgoskiego Stowarzyszenia Pomocy Prawnej.
BĄDŹ RAZEM Z NAMI!

- 26 maja 2020r. (wtorek)

-  godz. 17:00

- Fanpage na stronie facebook: "Powiat Bydgoski"

Liczymy na Twoją obecność !

Data dodania 20 maja 2020