Dziś jest piątek 05 czerwca 2020 r. Godzina 09:13 Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Weź udział w rozmowie z prawnikami i zadaj swoje pytania.

Szukasz rzetelnych informacji na temat tarczy antykryzysowej?
Nasuwają Ci się pytania, na które trudno znaleźć odpowiedź?

DOBRZE TRAFIŁEŚ!
Serdecznie Zapraszamy 15 kwietnia 2020r. o godz. 12:00 na stronę Facebook "Powiat Bydgoski".
Weź udział w rozmowie z prawnikami i zadaj swoje pytania.
Podczas rozmowy rozwiejemy wątpliwości i niedopowiedzenia dotyczące programu pomocowego dla pracowników i pracodawców.

Tematy webinaru to m.in.

- najważniejsze ustalenia tarczy antykryzysowej na ten moment,

- zwolnienie z płatności składek ZUS,

- świadczenie miesięczne z ZUS,