Dziś jest piątek 03 kwietnia 2020 r. Godzina 11:04 Imieniny Pankracego, Renaty, Ryszarda

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA - KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM KORONAWIRUSEM

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM KORONAWIRUSEM

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19, o których mowa w art. 1 i 2 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U z 2020, poz 374)

ZAWIESZA SIĘ DO
OD DNIA 16 MARCA DO ODWOŁANIA  UDZIELANIE OSOBIŚCIE PORAD PRAWNYCH.

Nieodpłatne porady prawne udzielone będą w tym okresie telefonicznie , po uprzednim złożeniu za  pośrednictwem adresu e-mail:  izabela.sut@powiat.bydgoski.pl stosownego oświadczenia.
SKAN LUB ZDJĘCIE PODPISANEGO PISMA WRAZ Z OŚWIADCZENIEM NALEŻY PRZESŁAĆ DO URZĘDU POWIATU POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ, A NASTĘPNIE OCZEKIWAĆ NA WYZNACZENIE TERMINU PORADY. Pismo wraz z oświadczeniem  MOŻNA TEŻ SPORZĄDZIĆ WŁASNORĘCZNIE, według powyższego wzoru i przekazać do urzędu inną dostępną drogą.
W sytuacji uzasadnionej brakiem dostępu do Internetu osoba potrzebująca nieodpłatnej pomocy prawnej lub porady obywatelskiej może złożyć wniosek
o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z oświadczeniem ustnie przez telefon.

Szczegółowe informacje  można uzyskać pod numerem 501 615 484.

Oświadczenie można pobrać w dwóch plikach:
docx lub pdf klikając w   link do strony

Data dodania 13 marca 2020