Dziś jest piątek 24 maja 2019 r. Godzina 05:40 Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Otwarty wykład "Ochrona praw konsumenta"

Chcesz wiedzieć jak ochronić się przed wyłudzeniami lub oszustwami?
Oszuści wyłudzają pieniądze podszywając się pod naszych bliskich lub pracowników różnych instytucji. Między innymi podają się za pracowników firm ubezpieczeniowych, administracji, poczty, energetyki a nawet za policjantów, okradając seniorów z wszystkich zaoszczędzonych pieniędzy.
Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy wraz z Partnerstwem - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet Gineka i Bydgoskie Stowarzyszenie Pomocy Prawnej zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej przy ul. Nowy Rynek 5 , 17 maja 2019 r. na godz 16:00 wszystkich dla których bezpieczeństwo jego bliskich jest najważniejsze.

Spotkaniu towarzyszyć będzie mały poczęstunek.

Data dodania 24 kwietnia 2019