Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019 r. Godzina 00:07 Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Zakończono roboty budowlane polegające na Modernizacji Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej

W czerwcu br. zakończyły się roboty budowalne związane z modernizacją placówki opiekuńczo – wychowawczej, prowadzone w ramach projektu Modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej nr 1 w Trzemiętowie.

Inwestycja realizowana była w okresie od  grudnia 2017 do czerwca br.

Roboty budowlane polegały na odnowieniu budynku w wewnątrz i dostosowaniu  go do nowych wymogów prawnych (m.in. podział budynku na dwie odrębne placówki).  Zamontowano windę dla osób niepełnosprawnych, która pozwoli im dostać się na piętro, odnowiono  łazienki i wymieniono kocioł w piwnicy.

Wszystkie wykonane prace miały na celu poprawienie standardu placówki.

Ponadto zakupiono sprzęt komputerowy dla wychowanków. Obecnie pokoje w placówce wyposażane są w nowe meble i niezbędny sprzęt AGD.

Opracowanie: WRiFE, zdjęcia: Andrzej Kubiak

Modernizacja realizowana w ramach projektu unijnego Modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej nr 1 w Trzemiętowie. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Wartość dofinansowania z EFRR wynosi 877 665,49 zł.

Data dodania 08 czerwca 2018