Dziś jest sobota 19 października 2019 r. Godzina 07:32 Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Newsy o projekcie

Rozpoczęły się roboty budowlane polegające na modernizacji budynku, gdzie mieści się placówka opiekuńczo - wychowawcza nr 1 w Trzemiętowie. 2 piętra budynku, w którym powstaną nowe placówki zostaną gruntownie wyremontowane. Powstanie funkcjonalny układ pomieszczeń, który spełnia obowiązujące standardy dla tego typu obiektów. W późniejszym czasie zakupione zostanie również wyposażenie pokoi dla wychowanków i sprzęt komputerowy. Przeprowadzone prace znacząco podniosą standard placówki.

Wszystkie zaplanowane prace zakończą się w czerwcu 2018 roku.

Prace są realizowane w ramach projektu unijnego Modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej nr 1 w Trzemiętowie.Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Wartość dofinansowania z EFRR wynosi 877 665,49 zł.

Data dodania 31 stycznia 2018