Dziś jest sobota 19 października 2019 r. Godzina 06:59 Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Informacje o projekcie w Trzemiętowie

W październiku ogłosiliśmy przetarg na wykonanie prac modernizacyjnych w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 w Trzemiętowie. Prace będą realizowane w ramach projektu unijnego Modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej nr 1 w Trzemiętowie. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu wynosi 1 170 220,66 zł, wartość dofinansowania z EFRR wynosi 877 665,49 zł (75%) a planowany wkład własny powiatu bydgoskiego wyniesie 292 555,17 zł.

W ramach planowanych robót budowlanych zostaną wykonane prace polegające na odnowieniu budynku w środku i dostosowania go do nowych wymogów prawnych (m.in. podział budynku na dwie odrębnie placówki). Ponadto planujemy wykonanie windy dla niepełnosprawnych, która pozwoli im dostać się na piętro, odnowienie sanitariatów i wymianę kotła w piwnicy. Dodatkowo zakupimy nowe wyposażenie pokoi dla wychowanków i sprzęt komputerowy. Przeprowadzone prace poprawią w standard placówki.

Czas na wykonanie wszystkich zaplanowanych w projekcie prac kończy się w czerwcu przyszłego roku, zachęcamy do składania ofert w przetargu.

Data dodania 17 października 2017